Glühlampe W1,2W T5 12V 1,2W-6938
calcActive())">
1,09 €
Auf Lager, versendet innerhalb von 24 Stunden!
Wird geladen...
Menge
Deze Lamp W1.2W T5 12V 1.2W van het merk Bollard is een goede vervanger voor het kapotte lampje. Vaak wordt het gebruikt voor het dashboard tellers.
- Zahlung nach der Lieferung
- Kunden bewerten Zandri mit 9
- Mehr als 100.000 Teile im Sortiment
Beschreibung
Als uw verlichting niet meer werkt is de kans groot dat het lampje kapot is. Het is belangrijk de juiste lamp te monteren, kijkt u goed naar het wattage en het voltage. Zie hiervoor eventueel uw boekje van de scooter. Wanneer u de lamp vervangt staat vrijwel altijd op de grondplaat of het glas aangegeven welk type het is.
Dit type lampje is heel erg klein. Dit Lamp W1.2W T5 12V 1.2W wordt vaak gebruikt als lampje voor het dashboard van uw scooter om de tellers te verlichting in het donker of als signaal lampje in het dashboard die oplicht als de benzine op is, de olie op is, motorstoring in de scooter zit of knipperlicht aan staat.
Mehr Informationen
| Artikelnummer | BOL-6938 |
|---|---|
| EAN-13-code | 7421083740608 |
| OEM-Nummer (zur Referenz) | 213993 | 232763 |
| Lampentechnik | Glühbirne |
| Lampenfassung | W1.2W |
| Typ Lampenfassung | T5 |
| Wattzahl | 1.2W |
| Glasfarbe | Transparent |
| Lichtfarbe | Standard |
| Menge | 1 |
| Marke | Bollard |
| Voltzahl | 12V |
Bewertungen
Passt unter anderem auf
Klicken Sie unten auf Ihr Rollermodell, um alle passenden Teile über unsere technischen Zeichnungen zu finden.
- Giantco Grand Venus 50 4T <-2018 Euro 2
- Peugeot Ludix Pro 50 2T
- Peugeot Ludix Trend 50 2T 12 inch
- Peugeot Speedfight 2 50 AC 2T
- Peugeot Speedfight 2 50 LC 2T
- Piaggio Typhoon 50 2T 1998-2005
- Piaggio Zip 2000 SP 50 LC 2T 2006-2013
- Piaggio Zip 50 4T <-2018 Euro 2
- Piaggio Zip 50 4T Iget 3V 2018-2020 Euro 4
- Piaggio Zip 50 AC 2T 2000-2017
- Vespa GTV 250 4T 4V IE 2006- 2009
- Vespa LX 50 2T
- Vespa LX 50 4T 2V Euro 2 25km/h
- Vespa LX 50 4T Euro 2 45km/h


