Glühlampe P21W BA15S 12V 21W-92032
Beschreibung
Als uw verlichting niet meer werkt is de kans groot dat het lampje kapot is. Het is belangrijk de juiste lamp te monteren, kijkt u goed naar het wattage en het voltage. Zie hiervoor eventueel uw boekje van de scooter. Wanneer u de lamp vervangt staat vrijwel altijd op de grondplaat of het glas aangegeven welk type het is.
Mehr Informationen
| Artikelnummer | 92032 |
|---|---|
| Lampentechnik | Glühbirne |
| Lampenfassung | P21W |
| Typ Lampenfassung | BA15s |
| Wattzahl | 21W |
| Glasfarbe | Transparent |
| Lichtfarbe | Standard |
| Menge | 1 |
| Marke | Osram |
| Voltzahl | 12V |
Bewertungen
Passt unter anderem auf
Klicken Sie unten auf Ihr Rollermodell, um alle passenden Teile über unsere technischen Zeichnungen zu finden.
- AGM Retro 50 4T <-2018 Euro 2
- China Grande Retro 50 4T <-2018 Euro 2
- China Grande Retro GT2 50 4T 2018-> Euro 4
- Fosti Grande Retro 50 4T <-2018 Euro 2
- Giantco Grand Venus 50 4T <-2018 Euro 2
- Killerbee Custom 50 4T <-2018 Euro 2
- Killerbee Torino 50 4T <-2018 Euro 2
- Lintex Retro HT50QT-29 50 4T <-2018 Euro 2
- Pronto Amaro 50 4T <-2018 Euro 2
- Senzo Retro GT2 50 4T <-2018 Euro 2
- Viraggio Retro 50 4T
- Viraggio Sensa 50 4T <-2018 Euro 2
- Viraggio Sensa Old 50 4T <-2018 Euro 2
- Znen Aurora 50 4T <-2018 Euro 2
- Znen Aurora III 50 4T <-2018 Euro 2
- Znen Aurora IV 50 4T <-2018 Euro 2
- Znen Aurora S 50 4T <-2018 Euro 2
- Znen Grand Retro 125 4T


