Glühlampe R15W BA15S 6V 15W Bollard
calcActive())">
Beschreibung
Als uw verlichting niet meer werkt is de kans groot dat het lampje kapot is. Het is belangrijk de juiste lamp te monteren, kijkt u goed naar het wattage en het voltage. Zie hiervoor eventueel uw boekje van de scooter. Wanneer u de lamp vervangt staat vrijwel altijd op de grondplaat of het glas aangegeven welk type het is.
Mehr Informationen
| Artikelnummer | BLB-86078 |
|---|---|
| EAN-13-code | 1,59044E+13 |
| OEM-Nummer (zur Referenz) | din 72601 6v g5w |
| Lampentechnik | Glühbirne |
| Lampenfassung | R15W |
| Typ Lampenfassung | BA15s |
| Wattzahl | 15W |
| Glasfarbe | Transparent |
| Lichtfarbe | Standard |
| Menge | 1 |
| Marke | Neutral |
| Voltzahl | 6V |



